středa 7. září 2016

Jak to bude s blogem dál?

Krásný sluneční den,

jak jste si asi všimli tak poslední dobou už nepřidávám tolik článků jako dřív, a když už tak to jsou převážně recepty na nějakou dobrotu. Několik měsíců se pravidelně věnuji posilování, nebo to také můžeme nazvat fitness (i když někdo by mohl říct, že v mém případě je to přehnané, že rozhodně nevypadám jako nějaká fitnessgirl, ale já to tak prostě cítím.) Fitness nemusí nutně znamenat, že musím mít minimum tuku, vysekané svaly, pro mě to je nový styl života a to takový, že si uvařím zdravé jídlo, zaběhám si nebo zaposiluju. Je to prostě moje verze fitness. Určitě vím, že je nám více, kdo mám stejný názor jako já. Nechci aby se z cvičení stala povinnost, je to moje radost a odreagování. 

Už je to asi tři čtvrtě roku co se cvičení věnuji 3x týdně. S jídlem to taková doba není, s ním mám stále problém, jsou dny kdy si dopřeju něco "nezdravého", ale je mi to jedno. Nechci se tolik omezovat, abych si nemohla dát tu a tam něco sladkého. (A to by byl pro mě trest, miluji sladké.) Pozoruji na sobě změny, mám pevnější nohy a zadek (pořád né tak jak chci), větší sílu v rukou, pevnější bříško. Také ale vím, že kdybych dodržovala stravu, tak bych mohla k cíli dojít mnohem dříve. (jestli je u mě vůbec nějaký cíl, abych byla spokojená :D) 

Cvičení jsem se věnovala už roky předtím, ale bylo to v takové formě, jako že jsem si zacvičila tu a tam, aby se neřeklo. Nemělo to žádný řád a já byla zklamaná, že nejsou vidět žádné změny. To jsme pak vždy zase přestala, většinou mi to vydrželo tak 3 měsíce, pak jsem zase začala dělat něco jiného. Třeba skákat přes švihadlo nebo chodit na gymnastiku. Ale nikdy jsem u sportu nevydržela takovou dobu jako teď a můžu za to poděkovat jedné známé blogerce, na kterou jsem na razila úplnou náhodou. To jsem si tak jednou projížděla nějaké proměny na googlu a ejhle tahle vypadá dobře. Někdo z vás jí určitě zná. Dává motivační fotky na instagram a na blog přispívá bezvadné články. Mluvím o Péťe Elblové. Doufám, že se na mě nebude zlobit za použití její fotky, ale je to pro mě nový vzor. Moc jí děkuji za motivaci, kterou mi dává. Nebo spíš dala v těžkých začátcích vydržet. Její články mě vždy nakoply, abych šla něco dělat. Takže jsem se třeba sebrala a šla hned běhat. Neodkládala jsem to zbytečně na další den, že se mi teď nechce. Zvládla to také a měla to podstatně mnohem těžší. Takže jí patří ještě jednou velký dík. 

Tato je fotka proměny, která mě motivovala. 
staženo z blogbyp.blogspot.cz
No a teď už k blogu, co s ním bude dál. Určitě s ním budu pokračovat dál, ale už nebude tolik zaměřený na původsní téma, jako byla kosmetika a tak. Ale určitě nezoufejte, ti kteří mě sledují právě kvůli tomu, nebojte tyto články se budou objevovat i dále, ale né v takové míře. Budu je sem dávat hlavně, když mě něco opravdu překvapí nebo přibude do mé sbírky. I nadále budu přidávat DIY příspěvky, ale také recepty a něco ze cvičení. Protože když to dám na blog, tak mě to donutí ještě více a beru to jako můj "deníček".


2 komentáře:

Děkuji za každý váš komentář :)